hero-min.png
intel_badges-min.png
developer_logos-min.png

Získejte Marvel's Avengers, když si zakoupíte kvalifikované zařízení postavené na procesoru Intel® Core ™ i5, i7 nebo i9 9. nebo 10. generace.

Uplatněte nabídku do 31. března 2021.

1 700 Kč
HODNOTA
avengers_small_logo-min.png
full_download-min.png
custom_skins-min.png

Sestavte svůj tým nejmocnějších hrdinů Země, přijměte své síly a prožijte své sny jako Super Hrdina.

Marvel's Avengers je epická akční adventura z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hrou pro jednoho hráče a kooperací. Sestavte do týmu až čtyři hráče online, ovládněte mimořádné schopnosti, přizpůsobte rostoucí seznam hrdinů a bráňte Zemi před eskalací hrozeb.

Marvel's Avengers Hrdinské Outfity

 

Získejte výbavu Intel®- Exklusivní Hrdinské Outfity včetně Black Widow's Sanguine Kiss Outfit, Captain America's Star-Spangled Outfit, Hulk's Unbreakable Outfit, Iron Man's Iron Relic Armor Outfit, Ms. Marvel's Insta-Fab Outfit, and Thor's Dwarven Forged Outfit k silnějšímu hernímu zážitku.

 

Další informace naleznete na www.playavengers.com.

footer_gradient-min.png

ZÍSKEJTE NYNÍ

Kupte si kvalifikované zařízení postavené na procesorech
Intel® Core ™ i5, i7 nebo i9 9. nebo 10. generace

1-min.png
2-min.png

Přihlašte se nebo si vytvořte Intel® Digital Hub účet.

3-min.png

Jakmile je váš účet ověřen, přihlaste se a do 31. března 2021
zadejte svůj aktivační klíč a požádejte o software.

4-min.png

Souhlaste s podmínkami nabídky a dokončete krátký průzkum.

5-min.png


Vyberte a stáhněte dostupné softwarové produkty.

Nabídka platí do 31. března 2021 pouze do vyprodání zásob. Vyhrazujeme si právo nahradit tituly v nabídce tituly stejné nebo vyšší hodnoty. Některé tituly nemusí být dostupné všem spotřebitelům z důvodu věkových omezení. Nabídka může být kdykoli změněna, zrušena nebo pozastavena z jakéhokoli důvodu, bez předchozího upozornění, podle uvážení společnosti Intel, pokud její spravedlnost nebo integrita ovlivnila, ať už kvůli lidské nebo technické chybě. Sponzorem nabídky je Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Chcete-li se účastnit, musíte si vytvořit účet Intel Digital Hub, zakoupit si během období uplatnění kvalifikovaný produkt, zadat platný hlavní klíč a odpovědět na krátký průzkum. Informace, které zadáte, se shromažďují, ukládají, zpracovávají a používají na serverech v USA. Další informace o podrobnostech o nabídce, způsobilosti, omezeních a našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na adrese https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q3-19/terms.

© 2020 MARVEL. © Intel Corporation. Intel, logo Intel a další značky Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností v USA a / nebo jiných zemích. Ostatní názvy a značky mohou být nárokovány jako vlastnictví ostatních.