hero_sw-min.png

pociť sílu

i7_sw-min.png

Získejte STAR WARS Jedi: Fallen Order * a VÍCE při nákupu kvalifikovaného počítače postaveného na procesoru Intel® Core ™ i7 nebo vyšší.

Uplatněte nabídku do 31. října 2020.

background_sw-min.png
3 400 Kč
HODNOTA

Ve hře STAR WARS Jedi: Fallen Order ™, novém akčním dobrodružném titulu z pohledu třetí osoby od společnosti Respawn Entertainment, tě čeká dobrodružství zahrnující galaxie. Opuštěný Padawan musí dokončit svůj výcvik, rozvíjet nové silné síly a ovládat umění světelného meče - to vše, zatímco zůstává o krok napřed před Říší.

více než
g_sw-min.png
g_twtk_ep-min.png
g_oa-min.png
g_twtk-min.png
g_tc-min.png
logo_oa-min.png
logo_sw_jo-min.png
logo_tc-min.png
logo_twtk_ep-min.png
logo_twtk-min.png

Total War: THREE KINGDOMS je první v řadě oceněných strategických sérií, která obnovila epický konflikt napříč starověkou Čínou. Kombinace poutavé tahové kampaně založené na budování impéria, statecraft a conquest s ohromujícími bitvami v reálném čase, Total War: THREE KINGDOMS předefinuje sérii ve věku hrdinů a legend.

The Eight Princes Chapter Pack je zasazen 100 let po událostech Total War: THREE KINGDOMS a představuje nové obsazení hratelných frakcí vedených předními knížaty dynastie Jin. The Eight Princes nabízí výrazně odlišnou mechaniku kampaně a mšní herní styly na fascinující a jedinečné způsoby.

V The Cycle se připojíte k smrtící soutěži, abyste dokončili co nejvíce kontraktů a přežijete, než vás nepřátelská mimozemská divočina, ostatní hráči nebo planeta dokončí! Udělejte nepříjemné spojenectví s ostatními nebo je sejměte - mazlení je klíčem k vítězství!

Přístup do The Vault, knihovny her, která neustále roste. Hrajte všechny hry, které již byly přidány, jak dlouho chcete, dokud jste členem. Ponořte se do úžasných titulů jako Battlefield* 1, The Sims* 4, Plants vs. Zombies* Garden Warfare 2, Batman*: Arkham Origins, Mad Max a další! 

 

PODMÍNKY A OMEZENÍ PLATÍ NA ORIGIN ACCES; NĚKTERÉ TITULY NEMOHOU BÝT ZAHRNUTY. PRO VÍCE INFORMACÍ NAVŠTIVTE original.com/store/origin-access/terms

ZÍSKEJTE NYNÍ

Kupte si kvalifikované zařízení postavené na procesorech
Intel® Core ™ i7 nebo vyšším

1-min.png
2-min.png

Přihlašte se nebo si vytvořte Intel® Digital Hub účet.

3-min.png

Jakmile je váš účet ověřen, přihlaste se a do 31. října 2020
zadejte svůj aktivační klíč a požádejte o software.

4-min.png

Souhlaste s podmínkami nabídky a dokončete krátký průzkum.

5-min.png

Vyberte a stáhněte dostupné softwarové produkty.

Nabídka platí do 31. října 2020 pouze do vyprodání zásob. Vyhrazujeme si právo nahradit tituly v nabídce tituly stejné nebo vyšší hodnoty. Některé tituly nemusí být dostupné všem spotřebitelům z důvodu věkových omezení. Nabídka může být kdykoli změněna, zrušena nebo pozastavena, a to z jakéhokoli důvodu, bez předchozího upozornění, podle uvážení společnosti Intel, pokud její spravedlnost nebo integrita ovlivnila, ať už kvůli lidské nebo technické chybě. Sponzorem nabídky je Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Chcete-li se účastnit, musíte si vytvořit účet Intel Digital Hub, zakoupit si během období výplaty kvalifikovaný produkt, zadat platný hlavní klíč a odpovědět na krátký průzkum. Informace, které zadáte, jsou shromažďovány, ukládány, zpracovávány a používány na serverech v USA. Další informace o podrobnostech o nabídce, způsobilosti, omezeních a našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na adrese https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q1-06/terms.

*© Copyright 2020 Intel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Intel a logo Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností v USA a / nebo jiných zemích. Jiné názvy a značky mohou být nárokovány jako vlastnictví jiných, mimo jiné: STAR WARS © & TM 2020 Lucasfilm Ltd. Všechna práva vyhrazena. Herní kód a určité zvukové a / nebo obrazové materiály © 2020 Electronic Arts Inc. EA, logo EA, Respawn, Respawn logo, Origin, logo Origin, Battlefield, The Sims a Plants vs. Zombies jsou ochranné známky společnosti Electronic Arts Inc .