prechod.png
22Q3-26 Intel Gaming Bundle (Call of Duty)_NO IGD_CZ_Instagram_1080x1080_2.png

Nová generace herních zážitků a mnoho dalšího.

Přihlaste se o nabídku do 31. ledna 2023.

Pořiďte si hru Call of Duty®: Modern Warfare® II na Battle.net a další s nákupem kvalifikovaného zařízení s procesorem Intel® Core™ i7 nebo i9.

badges.png
mw_logo.png

Stáhnout plnou verzi

 

Hráči se v Call of Duty®: Modern Warfare® II ocitnou v bezprecedentním globálním konfliktu, do kterého nastupují legendární členové jednotky Task Force 141.

 

Studio Infinity Ward přináší fanouškům nejmodernější hratelnost se zcela novým ovládáním zbraní, pokročilým systémem umělé inteligence, novým systémem modifikace zbraní a řadou dalších herních a grafických inovací, které povyšují sérii na novou úroveň.

 

Nabídka dostupná na Battle.net.

wh.png

Stáhnout plnou verzi

 

Kataklyzmatický závěr trilogie Total War: WARHAMMER se blíží. Shromážděte své síly a vstupte do Říše chaosu, dimenze hrůzy, kde se rozhodne o osudu světa. Podmaníš si své démony... nebo jim budeš velet?

bh.png

Stáhnout plnou verzi

 

Bloodhunt je napínavá free-to-play battle royale hra, která se odehrává v Praze zmítané nelítostnou válkou mezi upírskými klany. V této akční střílečce z pohledu třetí osoby využijte své nadpřirozené schopnosti k lovu a přelstění svých soupeřů a vojáků inkvizice. Vybavte se, nakrmte se silnou krví, abyste získali větší sílu, vzepřete se gravitaci a udeřte odkudkoli a ovládněte noc!

JAK ZAČÍT

Kupte si kvalifikované zařízení s procesorem Intel® Core™ i5.

1

Přejděte na stránku softwareoffer.intel.com/gamingaccess

2

Přihlaste se nebo si vytvořte účet. Upozornění: k ověření a přístupu k účtu potřebujete telefonní číslo.

3

Po ověření účtu se přihlaste a zadejte svůj hlavní klíč do 31. ledna 2023, abyste mohli získat příslušný software.

4

Odsouhlaste podmínky nabídky a vyplňte krátký dotazník.

5

Vyberte a stáhněte si dostupné softwarové produkty.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Pokud se akce chcete zúčastnit, musíte si zakoupit kvalifikované zařízení Intel® nejpozději do 31. prosince 2022 nebo podle jiného pokynu zúčastněného prodejce, vytvořit účet pro jednotné přihlášení do služby Intel® (ověření a přístup k účtu vyžadují telefonní číslo), zadat platný hlavní klíč nejpozději do 31. ledna 2023 a odpovědět na krátký dotazník na adrese https://softwareoffer.intel.com/gamingaccess. Vyhrazujeme si právo nahradit tituly v nabídce za tituly stejné nebo vyšší hodnoty. Některé tituly nemusí být dostupné všem spotřebitelům z důvodu věkových omezení. Nabídka může být kdykoli změněna, zrušena nebo pozastavena z jakéhokoli důvodu, bez předchozího upozornění, na základě přiměřeného uvážení společnosti Intel, pokud je ovlivněna spravedlnost nebo integrita reklamní akce, ať už z důvodu lidské, nebo technické chyby. Sponzorem nabídky je společnost Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Vámi zaslané informace jsou shromažďovány, ukládány, zpracovávány a používány na serverech v USA. Další informace o podrobnostech nabídky, způsobilosti, omezeních a našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na adrese https://softwareoffer.intel.com/offer/22Q3-26/terms/gamingaccess

© Copyright 2022 Intel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Intel a logo Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech a/nebo jiných zemích. Další názvy, loga a značky mohou být vlastnictvím jiných subjektů.