hero.png

Budoucnost hraní je tady.

Challenger

Přepni do režimu stealth.

S novým Challengerem zvládneš vše. Od běžné kancelářské práce, úpravu fotek, tvorby videa až po ty nejnáročnější hry nebo práci s grafickými editory a to vše ve 4K. Záda ti kryje RTX 3080 v tandemu s Intel Core i7-10700KF, 16 GB RAM a 1 TB SSD.

intel.png
procak.png

Procesor 

Intel Core i7-10700KF

Intel Core i7-10700KF je již desátou generací procesorů Intel. S celkem 8 jádry (a 16 vlákny), která jsou nataktována na frekvenci 3,8 GHz (v Turbo režimu až 5,1 GHz) dostaneš nálož výkonu, který ti postačí i pro nejnáročnější hry a aplikace. Ve spojení s perfektním vodním chladičem Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB přepneš do režimu stealth. Tvoje sestava tak zůstane ledově klidná, efektivní a téměř neslyšitelná. 

 

Základní deska

Asus Prime Z490M-A 

Asus Prime Z490M-A je připravena pro nejnovější 10. generaci procesorů Intel, kterým je i osazena. Technologie ASUS OptiMem se stará o pečlivé směrování stop a tras pro zachování integrity signálu pro lepší přetaktování paměti. Řada Prime 400 také nabízí komplexní ovládací prvky chlazení díky přiloženému softwaru Fan Expert 2+. Režim automatického ladění jediným kliknutím inteligentně nastavuje veškeré parametry. 

deska.png

Grafická karta

MSI GeForce RTX 3080 

Grafická karta MSI GeForce RTX™ 3080 disponuje celkem 10 GB GDDR6 které tikají na 19000 MHz a paměťovou sběrnicí o šířce 320 bitů. Základní frekvence grafického jádra s celkem 8704 stream procesory je 1740 MHz. Podpora DirectX12 nebo OpenGL 4.6 je pak naprostou samozřejmostí.

grafika.png
ramky.png

Paměti RAM

HyperX Fury 16GB RGB 

Paměti RAM HyperX Fury jsou pro sestavy LYNX standardem. S celkovou kapacitou 16 GB (v sestavě jsou dva 8GB moduly) máš dost operační paměti pro skvělý a plynulý zážitek v každé hře. Časování pamětí je CL16 a běží na 2666 MHz. Díky podpoře technologií jako jsou ASUS Aura Sync, RGB Fusion, MSI Light Sync nebo HyperX NGENUITY dokáží hrát všemi barvami. My je naladili tak, ať hrají se zbytkem sestavy.

maly_1.png
maly_2.png

Úložiště

SSD Kingston A2000 NVMe  1TB

Zapomeň na dlouhé nahrávací obrazovky, nekonečně dlouhé kopírování souborů a nebo nepříjemné chroustání pevného disku. V téhle sestavě najdeš pouze SSD. Konkrétně jde o Kingston A2000 pro socket NVMe a kapacitou 1TB. Rychlost čtení je úžasných 2200 MB/s a rychlost zápisu 2000 MB/s. Teď už tě nebude nic brzdit.

Zdroj 

Cooler Master MWE 750 WHITE

Ačkoli běžná zásuvka dodává energii v jedné úrovni napětí, tvoje komponenty potřebují specifické napětí, aby správně fungovaly. Proces přeměny surové energie ze zásuvky na více úrovní napětí, které tvoje komponenty potřebují, vyžaduje speciální komponenty, aby tento proces dokončil rychle, efektivně a bezpečně. Technologie DC-to-DC + LLC zdroje Cooler Master MWE 500 WHITE 230V – V2 s certifikací 80 PLUS, byla pečlivě navržena k dosažení tohoto cíle. Rozvržení obvodu Dual Forward bylo navrženo tak, aby převádělo 12V napájení na 3V a 5V úrovně s minimálním zvlněním, účinností 80 PLUS a sníženým rizikem pro tvé připojené komponenty.

kisspng-windows-10-operating-systems-log

Operační systém

Windows 10 Home

Systém Windows je dnes již standardem na poli nejen herních sestav. Nová verze je rychlejší, flexibilnější a stabilnější než kdykoli předtím. Přináší ti inovativní uživatelské prostředí a podporu nejnovějších technologií. Předinstalovaná verze v sestavě je Windows 10 Home.

bok.png
predek.png

Záruka

Záruka LYNX na 3 roky

S novou sestavou LYNX dostaneš i nadstandardní záruku prodlouženou na 3 roky. Za své sestavy ručíme a každá závada, která není zapříčiněna tebou a objeví se v prvních 3 letech je záruční. Prodloužená záruka není nijak zpoplatněna. Servis ti případně vyřeší našich více než 100 servisních středisek.

Skříň

Cooler Master MasterBox MB520 

Modifikovaná skříň Cooler Master MasterBox MB520 RGB je osazena celkem 3 RGB ventilátory na přední straně. Velké průduchy a další ventilátor na straně zadní zajišťují perfektní proudění vzduchu a účinné chlazení. A abys viděl všechnu tu krásu uvnitř, je bočnice vyrobena z tvrzeného temperovaného skla.