bmt_bg-min.png

ROZVÍJEJTE

SVÉ HRANÍ.

core_i9_right_500.png

Získejte Biomutant, když si zakoupíte kvalifikované zařízení postavené na procesoru Intel® Core ™ i5, i7 nebo i9 10. nebo 11. generace.

Uplatněte nabídku do 31. ledna 2022.

BIOMUTANT® je postapokalyptická RPG pohádka s otevřeným světem a jedinečným bojovým systémem ve stylu bojových umění, který umožňuje kombinovat boj zblízka, střelbu a mutantní schopnosti. 

Zemi ničí mor a Strom života krvácí z kořenů smrtí. Kmeny jsou rozděleny. Prozkoumejte svět zmítaný nepokoji a určete jeho osud - budete jeho zachráncem, nebo ho dovedete k ještě temnějšímu osudu?"

Sada Fortnite Splash Squadron

 

Fortnite je zcela bezplatná online hra, ve které se svými přáteli bojujete o to, kdo zůstane poslední v Battle Royale, spojujete síly a vytváříte vlastní kreativní hry nebo se účastníte živé show na Party Royale. Více informací najdete na webu www.fortnite.com.

Bless Unleashed PC je online hra s otevřeným světem, kterou si můžete užít s přáteli a nespočtem dalších hráčů. Vydejte se do intenzivních bojů a zároveň prozkoumávejte rozsáhlé oblasti a zrádné kobky.

Pán žaláře je zpět - a tentokrát to myslí vážně! Ve hře Dungeons 2 převezměte kontrolu nad mocným Pánem kobek, vytvořte síť jedinečných a děsivých kobek a naverbujte armádu děsivých stvoření ze dvou hratelných frakcí. Připravte se na obranu svého království proti otravným hrdinům, vydejte se nad zem, abyste vedli válku proti jejich lidským městům, a použijte "Ruku hrůzy", abyste převzali přímou kontrolu nad svými přisluhovači, vydávali jim příkazy, a dokonce jim uštědřili rychlou facku, abyste je udrželi na uzdě.

ZÍSKEJTE NYNÍ

Kupte si kvalifikované zařízení postavené na procesorech
Intel® Core ™ i5, i7 nebo i9 10. nebo 11. generace

1-min.png

Jděte na softwareoffer.intel.com a přihlaste se nebo si vytvořte Intel® Digital Hub účet.

2-min.png

Jakmile je váš účet ověřen, přihlaste se a do 31. března 2021
zadejte svůj aktivační klíč a požádejte o software.

3-min.png

Souhlaste s podmínkami nabídky a dokončete krátký průzkum.

4-min.png


Vyberte a stáhněte dostupné softwarové produkty.

Nabídka platí do 31. ledna 2022 pouze do vyčerpání zásob. Vyhrazujeme si právo vyměnit tituly v nabídce za tituly stejné nebo vyšší hodnoty. Některé tituly nemusí být dostupné všem spotřebitelům z důvodu věkového omezení. Nabídka může být kdykoli změněna, zrušena nebo pozastavena z jakéhokoli důvodu, bez předchozího upozornění, a to na základě přiměřeného uvážení společnosti Intel, pokud je ovlivněna její spravedlnost nebo integrita, ať už z důvodu lidské nebo technické chyby. Sponzorem nabídky je společnost Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Pro účast v nabídce si musíte vytvořit účet Intel Digital Hub, zakoupit v období pro uplatnění nabídky kvalifikovaný produkt, zadat platný hlavní klíč a odpovědět na krátký dotazník. Vámi zaslané informace jsou shromažďovány, ukládány, zpracovávány a používány na serverech v USA. V případě obyvatel Ruska jsou informace uloženy také na serverech v Rusku. Další informace o podrobnostech nabídky, způsobilosti, omezeních a zásadách ochrany osobních údajů naleznete na adrese https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q2-20/terms.  

© Copyright 2021 Intel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Intel a logo Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností v USA a/nebo dalších zemích. Ostatní názvy, loga a značky mohou být prohlášeny za vlastnictví jiných subjektů.